Облыстық «Ілияс оқулары» атты мәнерлеп оқудан сайыс » № 15 орта мектеп. Талдықорған
Жетісу облысы білім басқармасының
Талдықорған қаласы білім бөлімінің
"№15 орта мектебі"
Қабылдау бөлімі :
+7(72636) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72636) 23-11-37
» » » Облыстық «Ілияс оқулары» атты мәнерлеп оқудан сайыс

Облыстық «Ілияс оқулары» атты мәнерлеп оқудан сайыс

№ 15 орта мектебінің акт залында 2018 жылының 17 сәуір күні облыстық «Ілияс оқулары» атты мәнерлеп оқудан сайыс өтті. Сайысқа Алматы облысы бойынша 24 мектептің оқушылары қатысып, республикалық мәнерлеп оқу сайысына біздің Алматы облысынан 8 оқушы қатысатын болды. Сайыстың әділ қазылары – І.Жансүгіров ат. Жетісу Мемлекеттік университетінің оқытушысы, филология ғылымның докторы, доцент С.Қ.Қожағұлов, І.Жансүгіров ат. Жетісу Мемлекеттік университетінің оқытушысы, филология ғылымның докторы, профессор М.М.Иманғазинов, «Ел-Назар» Республикалық-педагогикалық журналының бас редакторы, Қазақстан жазушылар одағының мүшесі Е.М.Нұршеков, Талдықорған қаласының білім бөлімінің әдіскері М.Қ.Садвакасова.